20 مهر 1397

کارگروه های پژوهشی

مولف: واحد پژوهش فرزانگان 5   /  دسته: پژوهشی   /  رتبه دهید:
1/3

📌دبیرستان فرزانگان ۵ دوره اول در راستای اهداف پژوهشی و آموزشی آموزشگاه و همچنین سمت و سو دادن دانش آموزان بر حسب علایق پژوهشی و هدایت تحصیلی آنها در راستای انتخاب رشته و معرفی زیر شاخه های رشته های علوم انسانی ، ریاضی و تجربی ، اقدام به تشکیل کارگروه های پژوهشی ( کارگروه علوم انسانی ، کارگروه علوم مهندسی ، کارگروه علوم آزمایشگاهی و پزشکی و کارگروه انسانی ) نموده است.
📌دانش آموزان پایه هشتم و هفتم در دو کارگروه و پایه های نهم در یک کارگروه فعالیت می نمایند.
📌خروجی فعالیت های کارگروه کارگروه ذکر شده ، در نمایشگاه اورنگ ، مسابقات جشنواره خوارزمی ، ابن سینا ، علم و عامه و ... و همچنین فصلنامه سمپاد ارائه خواهد شد .
👈👈👈ضوابط و شرایط کارگروه های پژوهشی :
۱. دانش آموزان موظف هستند فعالیت های پژوهشی خود را در مسابقات و نمایشگاه هابر اساس اولویت پژوهشی کلاس های روز های چهارشنبه و اولویت کارگروه ها انتخاب نمایند .
۲. دانش آموزان پایه های هفتم و هشتم از بین چهار کارگروه اعلام شده ، دو کارگروه را انتخاب می نمایند .
اولویت اول انتخابی قطعی و اولویت دوم بسته به علاقمندی دانش آموزان و تایید نهایی توسط واحد پژوهش و آموزش صورت می گیرد .
۳. فعالیت های کارگروه های پژوهشی با کلاس های فوق برنامه پنج شنبه ها متفاوت است .
در روز های پنج شنبه برای دانش آموزان علاقمند تلاش شده است تا برخی زیر شاخه های کارگروه ها را بصورت دوره های آموزشی برگزار نماییم که حضور در این دوره ها اختیاری است .
۴. عضویت در کارگروه ها هیچ هزینه ای نخواهد داشت و پس از انتخاب اولویت های کارگروه های پژوهشی دانش آموزان در یکی از شاخه های کارگروه های انتخابی فعالیت و پروژه ارائه می دهند .
۵. هر پروژه به صورت گروهی در زیر شاخه ها ارائه می شود و دانش آموزان توسط اساتید راهنما ، مشاوره و هدایت می شوند تا بتوانند پروژه خود را تا پایان بهمن ماه ارائه نمایند .
۶. زمانبندی حضور اساتید راهنما در ساعات رسمی دبیرستان است  و در صورت تمایل ، دانش آموزان می توانند با رضایت اولیا در بعد از ظهر ها و یا روز های پنج شنبه نیز از حضور اساتید راهنما بهره مند گردند‌.

تعداد مشاهده (459)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "کارگروه های پژوهشی"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
نقشه سایت