دستاوردهای دبیرستان دوره اول فرزانگان 5  ---- موفقیت ها بر اساس تاریخ آن ثبت شده است . لطفا جهت مشاهده ادامه آن به آرشیو خبرها از قسمت پایین صفحه اقدام نمایید.

کسب رتبه قابل تقدیر در طراحی پاورپوینت جشنواره یادیار مهربان

افتخارات آموزش و پژوهش 96

کسب مقام اول رشته والیبال همکاران در منطقه دو تهران

افتخارات واحد فرهنگی سال تحصیلی 95 - 96

کسب موفقیت در المپیاد ریاضی مبتکران

کسب رتبه دوم تئاتر منطقه 2

کسب رتبه اول مسابقات نمایشنامه خوانی منطقه دو

کسب رتبه اول مسابقه کتابخوانی منطقه2

نفرات برتر منطقه دو در مسابقات خوارزمی محور ( زبان انگلیسی )

کسب رتبه اول منطقه دو در مسابقات خوارزمی ( محور آزمایشگاه )

کسب رتبه اول منطقه 2 در جشنواره نوجوان خوارزمی ( محور زبان)

رتبه های کسب شده توسط دانش آموزان عزیز دبیرستان فرزانگان5 در مسابقات واحد قرآن و عترت منطقه2

کسب رتبه اول کشوری درس زبان انگلیسی در جشنواره یاددهی یاد گیری

کسب مقام دوم ، سوم، چهارم انفرادی شنا

ورود مدرسه فرزانگان 5 به مسابقات استانی در رشته شطرنج

کسب مقام دوم مسابقه کتابخوانی منطقه2

کسب رتبه اول استانی توسط دانش آموز عزیز : آنیتا خندان

کسب مقام اول تیمی منطقه 2 در رشته تنیس روی میز

کسب مقام اول و دوم انفرادی مسابقات شطرنج منطقه 2

کسب مقام اول مسابقات شطرنج تیمی در سطح منطقه 2

کسب مقام دوم تیمی و چهارم انفرادی در سطح منطقه - مسابقات دو صحرانوردی

پذیرفته شدگان مرحله اول جشنواره خوارزمی

برگزیدگان مسابقات معارف، احکام، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

برگزیده رشته ی آثار مخاطب دوازدهمین جشنواره ی مطبوعات کودک و نوجوان - خانم سبا احمدی

مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره یاد یار مهربان

کسب موفقیت هنری توسط شمیم توسلی

کشف دو سیارک جدید بنام جمهوری اسلامی ایران توسط دانش آموز عزیز پگاه میرشفیعی

الگوی برتر تدریس

سرکار خانم عابدی - موفقیت در مرحله ی کشوری درس پژوهی درس زبان

پگاه سادات میر شفیعی - کسب رتبه اول در آزمون ملی نجوم

نیروانا رستگار- برنده جایزه اول استانی مسابقات خوانش

قهرمانی لیگ مسابقات مباحثه علمی

مرحله دوم مسابقات حلی نت

کسب رتبه برتر در مرحله استانی مسابقه تصویرنویسی

کسب رتبه اول کشوری در بخش سمینارهای یازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

کسب رتبه اول کشوری در یازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

کسب رتبه برتر در آزمون پیشرفت تحصیلی

got the first rank in district two in Kharazmi compitition

presenting the award for 2016 world unesco clubs youth multimedia competiton

دانش آموزان منتخب در آزمون مرحله اول مسابقات جهانی ریاضی IMC 2016

کسب رتبه ی اول منطقه2 در مسابقه ی جشنواره خوارزمی محور زبان انگلیسی

کسب رتبه اول در جشنواره الگوی برتر تدریس

کسب رتبه دوم منطقه در مسابقه دوچرخه سواری انفرادی و کسب رتبه سوم تیمی منطقه2

کسب رتبه ی سوم منطقه در مسابقه ی جشنواره خوارزمی محور ادبیات(تصویر نویسی )

کسب رتبه برتر در مسابقات جهانی UNESCO

منتخبین خوارزمی

دانش آموزان برتر مسابقات کتابخوانی

دانش آموزانی که پیشرفت علمی داشته اند

دانش آموزان برتر مسابقه ایده های برتر منطقه

برترین های رابطین فناوری اطلاعات

برترین نمایندگان و نمایندگان مسئول

برترین ها در مسابقه مشاعره مدرسه

اسامی دانش آموزان برتر پایه نهم کلاس به کلاس

اسامی دانش آموزان برتر پایه هشتم کلاس به کلاس

اسامی دانش آموزان برتر پایه هفتم کلاس به کلاس

برگزیدگان اولین مرحله مسابقات آزمایشگاه انتخابی جشنواره خوارزمی

کسب رتبه دوم مسابقه کتابخوانی توسط دانش آموز پارمیدا اخوان

کسب مدال برنز و مقام سوم ، رشته ی دو صحرا نوردی

درخشش دانش آموزان عزیز در آزمون مرحله ی دوم علامه حلی

کسب مقام اول تیمی در مسابقات شطرنج

مسابقات برنامه نویسی وروبوکاپ منطقه 2

کسب مقام دوم المپیاد هندسه

ورود طرح پژوهشی دانش آموزان به مرحله کشوری جشنواره خوارزمی

کسب رتبه چهارم کشوری در جشنواره الگوی تدریس برتر

بهترین های مسابقات جهانی کانگرو

موفقیت در مسابقات جهانی اسکواش توسط دانش آموز عزیز خانم کوثر بهنام

برندگان کارسوق این گوشه تا اون گوشه

برندگان مسابقه کتابخوانی ویژه میلاد حضرت علی (ع)

راهیابی دانش آموزان عزیز مهر آفرین عطایی و آیسان نقابی در مسابقات عربی منطقه 2

راهیابی دانش آموز هلیا محمدقاسمی به مسابقات کشوری ترتیل قرآن

کسب رتبه اول استانی و دوم کشوری در آزمون علامه حلی

کوثر بهنام ، رتبه اول حضور در اردوی تیم ملی اسکواش بانوان ایران

کسب موفقیت گروهی از دانش آموزان عزیز در مرحله اول آزمون IMC

کسب مقام دوم در هشتمین مسابقات برنامه نویسی small basic

کسب مقام اول بخش ادبی منطقه 2 در جشنواره نوجوان خوارزمی

کسب مقام اول المپیاد قرآنی مدارس سمپاد در رشته قرائت

کسب رتبه اول در مسابقات روباتیک استان تهران

کارسوق پرواز

کسب رتبه دوم مسابقه والیبال همکاران منطقه 2 به مناسبت دهه فجر

کسب مقام دوم توسط تیم کوهنوردی دبیرستان دوره اول فرزانگان 5 در سطح شهر تهران

کسب مقام اول مسابقه مشاعره منطقه دو

کسب مقام سوم مسابقات رباتیک بخش خودروی هوشمند

کسب رتبه پنجم المپیاد ورزشی منطقه 2

کسب رتبه برتر هوشمند سازی در استان تهران

کسب رتبه برتر انجمن اولیاومربیان در استان تهران

کسب رتبه اول در جشنواره ایده های برتر توسط دو گروه از دانش اموزان فرزانگان 5

نتایج دومین جشنواره ایده های برتر منطقه 2

افتخار آفرینان ورزشی مدرسه فرزانگان 5

افتخار آفرینان ورزشی مدرسه فرزانگان 5

افتخار آفرینان ورزشی مدرسه فرزانگان 5

افتخار آفرینان ورزشی مدرسه فرزانگان 5

راه یابی 7 گروه از دانش آموزان پایه ی هفتم به دوره دوم جشنواره ملی ایده های برتر

کسب مقام دوم تیمی و سوم انفرادی در رشته ی شطرنج

کسب مقام سوم مسابقات رباتیک فراکاپ،بخش مسیریاب ویژه

برندگان مسابقه روزنامه دیواری

برندگان کارسوق پرواز -پایه هفتم

اسامی دانش آموزان برتر کارگاه ها : تا پایان آبان 93

برترین های آزمون علامه حلی - پایه هشتم - تاریخ برگزاری 93/8/8

برترین های آزمون علامه حلی - پایه هفتم - تاریخ برگزاری 93/8/8

کسب مقام سوم انفرادی مسابقات تنیس روی میز . . .

کسب مقام سوم تیمی توسط تیم تنیس روی میز فرزانگان 5 . . .

برندگان کارسوق تخمین-پایه هشتم

تقدیر از دانش آموزعزیز:فاطمه پشنگ - مشارکت فعال در برنامه روز خانواده

برندگان کارسوق تخمین-پایه هفتم

نتایج مرحله دوم آزمون مسابقات جهانی ریاضی 2014 IMC -کره جنوبی

آزمون پیشرفت تحصیلی شماره 3

کسب رتبه های اول،دوم و سوم در مسابقات حفظ ، قرائت،و مفاهیم قرآن

پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون مسابقات جهانی ریاضی imc2014-کره جنوبی

برگزیدگان مسابقه مشاعره

کسب مقام پنجم مسابقات پرتاب وزنه توسط دانش آموز ملیکا مانصوری

کسب مقام چهارم مسابقات دو و میدانی توسط دانش آموز مائده ریاحی

کسب مقام چهارم مسابقات دو صحرانوردی توسط دانش آموز مائده ریاحی

کسب مقام سوم مسابقات تنیس روی میز توسط دانش آموز رعنا صادقی

کسب مقام سوم مسابقات دووصحرا نوردی توسط دانش آموز ثنا آریافر

کسب مقام سوم مسابقات دوومیدانی توسط دانش آموز ثنا آریافر

کسب مقام سوم تیمی مسابقات آمادگی جسمانی منطقه 2 توسط تیم آمادگی جسمانی راهنمایی فرزانگان5

کسب مقام دوم مسابقات آمادگی جسمانی منطقه 2 توسط دانش آموز زینا مهربان مقدم

کسب مقام دوم مسابقات تنیس روی میز توسط دانش آموز پارمیدا علائی

آزمون پیشرفت تحصیلی شماره 2

نتایج آزمون پیشرفت تحصیلی شماره 1
 
نقشه سایت